Menu

MASZERUJ

chciałabym daleko, ale najczęściej maszeruję do pracy

chcę maszerować!

jol-ene

Mam dzisiaj słaby dzień.

Wczoraj Witek się układał tak, że matka się denerwowała. Napierał tak nisko, że myślałam, że już zaraz się zacznie, że on się będzie chciał już urodzić. Brzuch twardniał, ukłucia zatrzymywały dech w piersiach. Źle spałam całą noc. Dziś jestem niewyspana, ale dzidziuś chyba przybrał lepszą pozycję. Tylko humor z niewyspania słaby i brak entuzjazmu. Planowałam spacer po Agrykoli, ale przyszła burza. Rozpadało się i tak pada, nie chce przestać, a we mnie wciąż tli się nadzieja na spacer. Zjadłam na obiad placki z cukinii i robię zakupy przez internet. Kupiłam mydła i balsamy do ciała o wyśmienitych składach i zapachach. Już się nie mogę doczekać, kiedy K. będzie mnie mydlił i smarował. 

Kupowałam TU.

Za to weekend był cudowny. W sobotę spacerowaliśmy, jak turyści, po Mariensztacie, Krakowskim Przedmieściu i Ogrodzie Saskim. W niedzielę byliśmy w Ikei. Dziś spodziewamy się kuriera z fotelem (do karmienia, do czytania, do wygodnego przesiadywania) w dość odważny wzór i z łóżeczkiem. Łóżeczko na razie wyląduje pod naszym łóżkiem, ale fotela nie mogę się już doczekać. Choć akurat czytam strasznie nudny kryminał Lucy Ribchester, ale skusił mnie tytuł - "Sufrażystki".

Jutro chyba pojadę do Szumina. Choć jutro też wybieram się na test obciążenia glukozą i boję się, czy nie zrujnuje mi on całego dnia. A muszę uciec z domu, sprzed komputera, bo niedługo pogubię się, ile paczek zamówiłam, na ilu kurierów czekam.

Chcę na spacer. Słońce, wracaj!

buty

 

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • 45gogula

  oj tak, pogoda mało spacerowa...do południa duszno, że oddychać nie można a po południu albo deszcz, albo chociażby niepewność co do opadów

 • Gość: [eliatrieste] *.41-79-r.retail.telecomitalia.it

  Dobrej pogody i milego mydlenia :)

 • kotimyszkot

  Oj tak, wracaj słońce, wracaj.. bo cóż to za wakacje kiedy spacery pod parasolem.
  Mydła fajne, dobry skład i widzę, że mają tu do różnych zastosowań. Radości z zakupów i szykowania wyprawki dla Witka :))

 • Gość: [Karolina Nasze Bąbelkowo] *.dynamic.gprs.plus.pl

  Też mam ostatnio spadek formy, związany z kiepską pogodą. Ratujemy się jakimiś zajęciami w domu, staramy się jak najczęściej wychodzić (kiedy tylko nie pada i nie wieje, że łeb urywa) - ale brakuje mi takiego prawdziwego, gorącego lata.

  Miłego maszerowania i choć ciut lepszej pogody :*

  A na mydełka chyba też się skuszę :)

 • cien_wiatru_ona

  mam nadzieję, że jednak znalazła się pogodowa luka na spacer :)

 • kobietawbarwachjesieni

  A to mały rozrabiaka. Zamiast sobie posypiać w brzuchu u mamusi, to sobie tańce urządza.

 • cien_wiatru_ona

  właśnie widziałam link do Twojego wpisu, w którym pisałaś o "Julicie i huśtawkach" na fb u H. Kowalewskiej :)

 • akasza2

  Badanie z glukozą wspominam niemiło.

© MASZERUJ
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci